8 υποψήφιο δήμαρχοι και 314 υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι για τη Ναυπακτία


Οκτώ υποψήφιοι δήμαρχοι και 314 υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι. Όλοι αυτοί ζητούν την ψήφο μας στις ερχόμενες δημοτικές εκλογές, βάσει των παρατάξεων που κατατέθηκαν στον Πρωτοδικείο Μεσολογγίου. Με τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά τους η κάθε ομάδα, αλλά και ο κάθε επικεφαλής, για να οδηγήσει τη Ναυπακτία στην επόμενη ημέρα. Διαβάστε αναλυτικά τις λίστες των συνδυασμών, και κάντε την καλύτερη επιλογή για τον τόπο με βάση τα δικά σας κριτήρια.

«ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΓΚΙΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΕκλογική Περιφέρεια Αντιρρίου1.       ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ2.       ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ-ΤΑΜΠΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ3.       ΣΠΑΘΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Αποδοτίας1.       ΑΝΑΓΝΩΠΟΥΛΟΥ-ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ2.       ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ3.       ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ4.       ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ5.       ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Ναυπάκτου1.       ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΟΛΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ2.       ΔΡΑΚΟΣ-ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ3.       ΚΑΛΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΗ4.       ΚΟΓΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ5.       ΚΟΤΡΩΝΙΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ6.       ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ7.       ΚΥΡΙΤΣΗ ΓΚΟΛΦΩ (ΦΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ8.       ΛΑΒΙΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ9.       ΜΑΡΑΓΚΟΥ-ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ10.   ΜΕΝΤΖΑ-ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ11.   ΜΠΕΡΕΤΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ12.   ΜΠΙΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ13.   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ14.   ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ15.   ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ16.   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ17.   ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ18.   ΡΙΣΒΑ-ΠΑΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ19.   ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ20.   ΣΑΛΤΟΥ-ΝΤΑΛΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ21.   ΣΙΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ22.   ΤΑΡΑΜΠΙΚΟΥ-ΒΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ23.   ΤΡΙΚΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΦΗ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ24.   ΦΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ25.   ΧΟΧΤΟΥΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ26.   ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Εκλογική Περιφέρεια Πλατάνου1.       ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ2.       ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ3.       ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Εκλογική Περιφέρεια Πυλλήνης1.       ΝΟΥΛΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ) του ΦΩΤΙΟΥ2.       ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Χάλκειας1.       ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ2.       ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ3.       ΤΣΟΒΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ»

«ΑΝΑΝΕΩΣΗ και ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Εκλογική Περιφέρεια Αντιρρίου 1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ2 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3 ΜΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ
Εκλογική Περιφέρεια Αποδοτίας1 ΚΟΡΕΛΗΣ ΖΩΙΤΟΣ (ΖΩΗΣ)2 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ3 ΜΕΛΑΧΡΗ-ΚΩΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ4 ΣΑΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5 ΦΑΛΤΣΕΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
Εκλογική Περιφέρεια Ναυπάκτου1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΑΛΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ)2 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ3 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ4 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ5 ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ6 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ7 ΖΜΠΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ8 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ-ΛΟΜΒΑΡΔΕΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΗ)9 ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΙΑ)10 ΛΑΟΥΡΔΕΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ11 ΛΥΚΟΚΑΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ12 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ13 ΜΑΚΑΝΤΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ14 ΜΙΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ)15 ΜΠΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ16 ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ17 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ18 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ19 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20 ΠΕΛΕΚΗ ΔΩΡΟΘΕΑ21 ΠΛΑΤΙΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΞΕΝΙΑ)22 ΣΥΨΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ23 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ24 ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΈΦΗ)25 ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ26 ΧΑΡΑΚΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εκλογική Περιφέρεια Πλατάνου1 ΜΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2 ΜΑΣΓΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ3 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Εκλογική Περιφέρεια Πυλήνης1 ΜΑΝΩΛΗ ΕΛΕΝΗ2 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Εκλογική Περιφέρεια Χάλκειας1 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3 ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

«ΠΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΚΑΙ ΑΜΕΣΟΤΗΤΑ»ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΚΟΤΣΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣΕκλογική περιφέρεια Αντιρρίου1.       ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ2.       ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ3.       ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
Εκλογική περιφέρεια Αποδοτίας1.       ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ2.       ΖΑΡΡΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ3.       ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ4.       ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ5.       ΜΑΣΤΡΑΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΓΑΘΗ (ΑΝΤΖΥ) του ΗΛΙΑ
Εκλογική περιφέρεια Ναύπακτου1.       ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ2.       ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ3.       ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ4.       ΔΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ5.       ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) του ΣΑΒΒΑ6.       ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΑΤΙΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ7.       ΚΑΚΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ8.       ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ9.       ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ10.   ΚΑΤΣΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ11.   ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ12.   ΚΟΡΓΙΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ13.   ΚΟΤΣΑΝΑΣ  ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ14.   ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ15.   ΚΟΥΡΜΟΥΣΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ16.   ΛΩΡΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ17.   ΜΑΣΤΡΑΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ18.   ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ19.   ΜΠΕΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ20.   ΜΠΙΤΣΙΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ21.   ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ22.   ΡΑΪΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ23.   ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ24.   ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ25.   ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ26.   ΧΑΖΑΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
Εκλογική περιφέρεια Πλατάνου1.       ΚΑΤΣΙΚΑ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ2.       ΜΠΛΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ3.       ΠΟΛΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ
Εκλογική περιφέρεια Πυλλήνης1.       ΝΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ2.       ΤΣΙΟΥΡΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Εκλογική περιφέρεια Χάλκειας1.       ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΦΩΤΙΟΥ2.       ΚΑΡΝΑΧΩΡΙΤΗ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ3.       ΝΤΟΥΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

«ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ»ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ1.       ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ2.       ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ3.       ΡΑΠΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΠΟΔΟΤΙΑΣ1.       ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ2.       ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ3.       ΚΑΡΚΑΒΙΤΣΑ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΘΩΜΑ4.       ΣΑΛΟΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ5.       ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ1.       ΑΔΡΑΧΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ2.       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΙΚΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ3.       ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ4.       ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΥ ΔΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΔΗΜΟΥ5.       ΓΟΥΠΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ6.       ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΟΥΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ7.       ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ8.       ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ9.       ΚΟΝΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ10.   ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ11.   ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ12.   ΜΠΙΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ13.   ΠΑΤΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ14.   ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ15.   ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗ ΓΕΙΤΟΝΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ16.   ΠΛΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ17.   ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ18.   ΣΑΦΙΟΛΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ19.   ΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ20.   ΣΜΠΟΥΚΗ ΠΕΛΕΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ21.   ΣΟΥΖΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ22.   ΣΤΑΜΑΤΗ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ23.   ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ24.   ΦΟΥΣΕΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ25.   ΧΑΣΑΠΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ26.   ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ1.       ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ2.       ΛΑΓΑΡΗ ΚΑΓΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΝΕΤΤΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ3.       ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΛΛΗΝΗΣ1.       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ2.       ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΛΚΕΙΑΣ1.       ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ ΚΑΚΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ2.       ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ3.       ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ»ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΜΠΟΥΛΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣΔΕ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ1 Αγγελόπουλος Βασίλειος του Νικολάου2 Καραδήμας  Χαράλαμπος του Ιωάννη3 Ράπτη Αρετή του Αθανασίου
ΔΕ ΑΠΟΔΟΤΙΑΣ1 Καραμούστου – Φούντα Λάμπρω (Λίντα)  του Θωμά2 Κοτρώνης Κωνσταντίνος  του Δημητρίου3 Κούστας Βασίλειος του Νικολάου4 Κωταντούλα Χριστίνα του Κωνσταντίνου5 Πελέκη Φωτεινή του Σπυρίδωνος
ΔΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ1 Αγγελόπουλος Αναστάσιος  του Δημητρίου2 Αθανασοπούλου Αγγελική του Σωτηρίου3 Αλετράς Ιωάννης του Γεωργίου4 Ασημακόπουλος Ανδρέας του Γερασίμου5 Ασημακόπουλος Δημήτριος του Ιωάννη 6 Ζιαμπάρα Μαρία  του Κωνσταντίνου7 Καζανά-Κουτσοσπύρου Ελένη του Παναγιώτη8 Καρέλη-Μιχαλοπούλου Λεμονιά του Αθανασίου9 Καρκατσούλης Δημήτριος του Σπυρίδωνος10 Κονίδας Κωνσταντίνος του Ιωάννη11 Κορακιανίτη Μαριλένα του Αναστασίου  12 Κοτρώνης Γεώργιος του Κωνσταντίνου13 Λαγαρός Παναγιώτης του Γεωργίου14 Μαντζουράνη Μαρία του Μαντζουράνη15 Παναγιωτοπούλου Αικατερίνη (Κάτια) του Γεωργίου 16 Παπαναστασόπουλος Παντελής του Ιωάννη17 Πατούχας Κωνσταντίνος του Χρήστου18 Πετσίνη Βασιλική του Βασιλείου19 Πράππας  Ιωάννης  του Νικολάου20 Σικώλας Χρήστος  του Νικολάου21 Σταυρόπουλος Κωνσταντίνος του Ιωάννη22 Σωτηρόπουλος Παναγιώτης του Αντωνίου23 Τσέλιος Σπυρίδων   του Αντωνίου24 Τσιμπογιάννη Μαρία του Ιωάννη25 Φούντα Όλγα του Σπυρίδωνος26 Χάρος Αριστομένης (Μένιος) του Παναγιώτη
ΔΕ ΠΛΑΤΑΝΟΥ1 Αθανασίου-Δρόσου Τριανταφυλιά (Φιλιώ) του Σπυρίδωνος2 Κατσαντώνη Ασήμω (Μίνα)  του Νικολάου3 Μπακατσιάς Κωνσταντίνος του Θεόδωρου
ΔΕ  ΠΥΛΛΗΝΗΣ1 Μουχτούρης Ηρακλής  του Παναγιώτη2 Παναγόπουλος Παναγιώτης του Δημητρίου
ΔΕ ΧΑΛΚΕΙΑΣ1 Αλαφοδήμου Χρυσούλα του Ιωάννη2 Καλαβριζιώτης Ανδρέας του Γεωργίου3 Μακρυκώστας Γεώργιος του Χρήστου

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ»ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΜΠΟΥΡΗ – ΔΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΠεριφερειακή Ενότητα ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ1.       ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΟΥ2.       ΖΕΛΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΔΑΜ
Περιφερειακή Ενότητα ΑΠΟΔΟΤΙΑΣ1.       ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ2.       ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ3.       ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Περιφερειακή Ενότητα ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ1.       ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ2.       ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ3.       ΔΟΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ4.       ΔΟΥΡΟΥ – ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ5.       ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ6.       ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ7.       ΚΑΝΔΗΛΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ8.       ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΙΩΑΝΝΗΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ9.       ΚΟΡΓΙΑΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ10.   ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ,11.   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ12.   ΛΑΜΑΝΝΑ ΛΟΥΤΣΙΑ του ΠΑΣΚΟΥΑΛΙΝΟ13.   ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ14.   ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ15.   ΝΤΖΟΥΜΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ16.   ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ17.   ΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ18.   ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Περιφερειακή Ενότητα ΠΛΑΤΑΝΟΥ1.       ΚΑΛΔΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ2.       ΜΕΣΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα ΠΥΛΛΗΝΗΣ1.       ΑΣΚΕΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ2.       ΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
Περιφερειακή Ενότητα ΧΑΛΚΕΙΑΣ1.       ΒΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ2.       ΒΟΥΛΓΑΡΗ – ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

«ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ»ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΝΤΑΟΥΣΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ1.       ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΑΒΒΑ2.       ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΠΟΔΟΤΙΑΣ1.       ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΜΕΛΑΝΙΑ2.       ΡΗΓΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ3.       ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ1.       ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ2.       ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ3.       ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ4.       ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΟΙΒΟΣ του ΗΛΙΑ5.       ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ6.       ΙΑΤΡΟΥ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ7.       ΚΟΝΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΙΟΛΑΡΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ8.       ΚΟΝΤΗΣ ΛΕΑΝΤΡΗΣ του ΚΩΣΤΑ9.       ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ10.   ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ11.   ΚΩΣΤΑ ΕΛΛΗ του ΣΠΥΡΟΥ12.   ΚΩΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ13.   ΜΟΥΡΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ14.   ΠΑΠΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ15.   ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ16.   ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ17.   ΡΗΓΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΝΥ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ18.   ΡΗΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ19.   ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ20.   ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ21.   ΤΣΙΟΡΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ22.   ΦΟΥΝΤΖΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ1.       ΓΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ2.       ΧΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΛΗΝΗΣ1.       ΦΟΥΝΤΖΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ2.       ΣΙΝΗ ΧΑΤΖΗ ΘΕΩΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΛΚΕΙΑΣ1.       ΚΡΕΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ2.       ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

«ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ»ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΝΤΙΝΟΣ»
Εκλογική Περιφέρεια  Αντιρρίου1 ΚΑΚΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ-ΜΙΧΟΣΤΑΥΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ3 ΠΙΣΤΙΟΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ)
Εκλογική Περιφέρεια Αποδοτίας1 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ – ΜΑΣΙΑΛΑ ΑΓΛΑΙΑ (ΛΙΛΙΑΝ)3 ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ4 ΚΙΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ5 ΠΑΤΟΥΧΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Εκλογική Περιφέρεια Ναυπάκτου1 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ4 ΓΡΑΨΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ5 ΔΕΛΗΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ6 ΔΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ7 ΖΟΡΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8 ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ9 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ)10 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ11 ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ)12 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ13 ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ14 ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ15 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ16 ΜΑΣΤΡΑΠΑ ΜΑΝΘΑ17 ΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18 ΜΠΛΑΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ)19 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ20 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ21 ΠΑΣΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 22 ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ23 ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ24 ΠΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ25 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ26 ΣΦΗΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Εκλογική Περιφέρεια Πλατάνου1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2 ΖΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΓΑΘΗ
Εκλογική Περιφέρεια Πυλήνης1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΟΥΛΑ)2 ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
Εκλογική Περιφέρεια Χάλκειας1 ΤΡΑΧΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΗ)3 ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 

http://www.emprosnews.g

Σχετικές δημοσιεύσεις

Αφήστε ένα σχόλιο